top of page

12 vērtīgi padomi kā stiprināt dabīgos nagus

Mēs visas esam vienisprātis par to, ka gari, spēcīgi nagi ir prioritāte. Patiesībā skaisti tas izklausās tikai teorijā. Kā ataudzēt, stiprināt nagus un izvēlēties labākos kopšanas produktus – stāsta OPI nagu eksperti.

1. Investējiet saudzīgā nagu vīlē dabīgo nagu kopšanai. Neraugoties uz to, ka stikla vīles kalpo ilgi un ir viegli kopjamas, mēs iesakām maigāku variantu - Edge White 240 File nevainojamai nagu pulēšanai un veidošanai.

2. Izmēģiniet uztura bagātinātāju biotīnu. Pētījumi liecina, ka trausli nagi ar noslieci uz šķelšanos un lūšanu cieš no biotīna trūkuma. Bagātiniet savu uzturu ar papildus tik svarīgā B vitamīna devu.

3. Pasveiciniet Nail Envy - viņam nagu augšanā un stiprināšanā līdzīgo vēl nav! Tā īpašā formula satur hidrolizētu kviešu proteīnu un kalciju, kas stimulē nagu augšanu.


Labākam rezultātam iesakām uzklāt divas Nail Envy kārtas uz neuzkrāsota dabīga naga, vēlāk uzklājot vēl pa vienai kārtai katru otro dienu. Pēc nedēļas notīriet līdzekli un sāciet no jauna. Šie papildu aizsardzības slāņi ir lieliska izvēle arī tiem, kuru nagi no dabas ir plāni.

Izmantojot kodu ENVY20, iegūsti -20% atlaidi Nail Envy nagu stiprinātājam ar toni.


4. Investējiet četrvirzienu nagu buferī. Šis ģeniālais rīks izlīdzina nagu plāksni, sabīdot naga virsmas slāņus un paaugstinot to stingrību.
5. Izslīpējiet vīlēšanas prasmes. Šūpojošas kustības uz priekšu un atpakaļ tikai izprovocēs naga šķelšanos, tāpēc vienmēr vīlējiet vienā virzienā, izmantojot garas, ātras un tai pat laikā maigas kustības. Iesakām sākt no ārmalas un virzīties uz centru.6. Pat ja pilnvērtīgam manikīram neatliek laika, uzklājiet mitrinošu un stiprinošu bāzes pārklājumu, tādējādi novēršot nagu šķelšanos un trauslumu. Rezultāts slēpjas niansēs - nomainiet parasto bāzes kārtu pret vienu Natural Nail Strengthener kārtu, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu jūsu nagiem augt stiprākiem.7. Nomainiet ierasto nagu lakas noņēmēju uz Expert Touch Lacquer Remover. Tas tiek galā pat ar tumšajiem lakas toņiem – tagad nekādu agresīvu lakas noņēmēju, kas bieži vien jāpielieto pēc tumšajām lakām, kā rezultātā nagi izskatās nedzīvi.

Stiprajos noņēmējos esošs acetons brutāli iedarbojas uz trauslajiem nagiem un var tos gandrīz acumirklī izžāvēt – parādās lobīšanās, šķelšanās un baltie plankumveida nospiedumi.

8. Vēlreiz izskatiet savu uzturu, jo stipriem nagiem nepieciešams daudz vitamīnu un minerālvielu. Bagātiniet maltītes ar olbaltumvielām (gaļa, zivis, lēcas), biotīnu (olas, lasis, zemesrieksti), cinku (zaļās pupiņas, Indijas rieksti) un dzelzi (spināti, liellopu gaļa).


9. Pārliecinieties, ka jūsu nagi aug pareizā formā. Jūsu nagu formai ir jāatbilst kutikulas formai, šādi nodrošinot stingrību un augšanu.


10. Mitrinām. Mitrinām. Un vēlreiz mitrinām. Sausas rokas ir šķērslis, lai saglabātu nagu spēku un veselību. Tāpēc mēs esam izveidojuši ProSpa Advanced mīkstinošus cimdus un zeķes, lai ādu mitrinātu un mīkstinātu. Abas satur makadāmijas eļļu un šī sviestu, lai nodrošinātu, ka jūsu rokas un kājas tiktu lutinātas un sagatavotas tām nepieciešamajai nagu kopšanai.11. Atcerieties šo: veselīgas kutikulas ir veseli nagi – starp šiem abiem liekam vienādības zīmi! Pārtrauciet plūkāt, apgriezt vai jebkādā citā veidā manipulēt ar kutikulām. Izmantojiet ProSpa nagu kutikulas eļļu katru dienu, lai atjaunotu, barotu un mitrinātu. Sausi, trausli nagi tikai izraisīs šķelšanos un trauslumu.


12. Sakiet ardievas sausai ādai ap nagiem ar nomierinošo un atjaunojošo ProSpa Exfoliating Cuticle Cream krēmu. Bagātināts ar balto tēju un vērtīgām minerālvielām, tas kops maigo ādu, padarīs to īpaši pabarotu un mitrinātu.


Jūsu rokas spēj tik daudz pastāstīt par jums - centīsimies, lai sakāmais ir vienīgi pozitīvs, vai ne tā? Vēl jo vairāk, ka uzturēt nagus labā formā nav nemaz tik grūti, ievērojot šos viegli izpildāmos padomus. Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā stiprināt nagus, un labākajiem veidiem, kā saglabāt nagus veselus un laimīgus? Dodieties uz mūsu OPI e-veikalu un iegādājieties visu mūsu nagu kopšanas līdzekļu klāstu jau šodien.


281 views0 comments

Comments


bottom of page