top of page

Ieejiet krāsu pasaulē kopā ar 2023. gada pavasara kolekciju “Me, Myself and OPI”

Laipni lūdzam bezgalīgas pašizpausmes krāsu pasaulē ar jauno 2023. gada pavasara kolekciju “Me, Myself and OPI”. Ar paleti, kas godina virtuālo telpu, kurā krāsai nav robežu, šī kolekcija ar 12 nefiltrēti spilgtiem toņiem un pasteļtoņiem četrās dažādās formulās izceļ jūsu nagus. Krāsa kalpo kā līdzeklis ārējas individualitātes un personīgās identitātes demonstrēšanai.Infinity Shine ilgnoturīgās nagu lakas

Jūs iemīlēsiet rozā nokrāsas, sākot no zīdainiem persiku rozā līdz pūderētiem rozā toņiem, ar mirdzošu un perlamutra nokrāsu efektu.

Garastāvokli uzlabojoši, rotaļīgi pasteļtoņi varavīksnes nokrāsās, tostarp dzeltenā krēmkrāsas, mandarīna, saldas karameles un tirkīza krēmkrāsas tonī, rada saldi pievilcīgu izskatu, savukārt spēcīgo ķiršu sarkano nokrāsu var valkāt kā akcentu vai piesātinātu rakstura nokrāsu.

Divi violeti toņi heliotropa un krēslas lavandas toņos piedāvā mierīgu līdzsvara un stabilitātes noskaņu.Spring Break the Internet* tonis


“Nagu krāsa piedāvā vienkāršu un daudzpusīgu veidu, kā izteikt savu personību,” atzīmē OPI līdzdibinātāja un zīmola vēstniece Suzi Weiss-Fischmann (Sūzija Veisa-Fišmane). “Ar kolekciju “Me, Myself and OPI” mēs aicinām pievienoties mums virtuālajā telpā vai, kā mēs sakām, krāsu versijā, kur mēs varam būt tie, kas vēlamies būt – jūsu vienīgais ierobežojums ir jūsu pašu iztēle.”
Left Your Texts On Red tonis

“Šo kolekciju raksturo virkne atsvaidzinātu, digitāli iedvesmotu pasteļtoņu,” piebilst OPI Color Equity globālā direktore Jill Bartoshevich (Džila Bartoševiča). “Šī kolekcija mudina patērētājus izklaidēties un spēlēties ar krāsām, ar siltiem, maigiem toņiem krēmkrāsās, mirdzošu un perlamutru nokrāsu klāstā. Populārākais tonis “NFTease Me” ir skaists tirkīza krēms, kas būs izcils tonis 2023. gada pavasarī.”
“Me, Myself and OPI” kolekcijas toņi būs pieejami GelColor, Infinite Shine un Nail Lacquer formulās:


Pink in Bio*

Maigi rozā krēms, kas visu satiksmi novirza tikai pie jums.Switch to Portrait Mode

Pūderēti rozā perlamutra tonis, un tu esi gatava pozēšanai kameras priekšā.Blinded by the Ring Light*

Dzeltens krēma pastelis un tev nevajadzēs filtru #nofilterSilicon Valley Girl*

Nostipriniet savas augsto tehnoloģiju lietas šajā mandarīnu oranžajā krēmā.Clear Your Cash*

Saldiniet jūsu iepirkšanās rutīnu šajā zaļajā krēmā.NFTease Me*

Šajā tirkīza krēmā esiet pilnīgi neaizstājamas.I Meta My Soulmate

Maigi rozā perlamutrs, kas tavu statusu pārceļ uz “Attiecībās”.Data Peach

Apkopojiet visus vajadzīgos datus šajā perlamutra persikā.Spring Break the Internet*

Šajā mirdzošajā rozā krāsā jūs kļūsiet virtuāli.Left Your Texts On Red

Mirdzoši sarkans, kas liek viņiem vēlēties tevi vairāk.
Incognito Mode

Violets krēms, kas paslēpj jūs pat redzamā vietā.I Sold My Crypto

Ātri kļūstiet bagāts šajā mirdzošajā violetajā.Pirmo reizi OPI cienītāji varēs virtuāli izmēģināt visus jaunās kolekcijas toņus, izmantojot mobilo virtuālo izmēģinājuma aplikāciju, kurai varat piekļūt uz produkta iepakojuma, uzlīmes un vietnes OPI.com.


🚚 IZSŪTAM NĀKOŠAJĀ DARBA DIENĀ AR OMNIVA VAI VENIPAK! 📦

67 views0 comments

Comments


bottom of page