top of page

Iegūstiet gēllakai līdzīgu efektu un mirdzumu vienkāršas lakas formā!

Infinite Shine ir profesionāla 3-soļu sistēma, kas nodrošina lielisku spīdumu

un gēllakai līdzīgu manikīru. To ir viegli uzklāt un noņemt. Infinite Shine Primer & Gloss pārklājums ar ekskluzīvu ProStay tehnoloģiju sniedz līdz pat 11 dienām noturīgu gēllakas spīdumu.


Infinite Shine ilgnoturīgas lakas sistēmas uzklāšāna:


1. Sagatavojiet nagus atbilstoši OPI ieteikumiem par manikīru mājās. Uzklājiet 1 kārtu Bond-Aid pH Balancing Agent savienotāja un ļaujiet nožūt.


2. Saskalojiet OPI Infinite Shine PRIMERI Base Coat bāzi, lai tā rūpīgi sajauktos. Izņemot otiņu no pudeles, noslaukiet lieko bāzes kārtu. Uzklājiet plānu kārtiņu naga centrā, pēc tam katrā pusē, atstājot nelielu atstarpi gar kutikulu. Pārklājiet brīvo malu, lai veidotu vienmērīgu pārklājumu.


3. Krāsas uzklāšana. Saskalojiet OPI Infinite Shine nagu laku, lai tā rūpīgi sajauktos. Izņemot otiņu no pudeles, noslaukiet lieko nagu lakas kārtu. Uzklājiet plānu kārtiņu naga centrā, pēc tam katrā pusē, atstājot nelielu atstarpi gar kutikulu. Pārklājiet brīvo malu, lai veidotu vienmērīgu pārklājumu.

4. Saskalojiet OPI Infinite Shine GLOSS virskārtu, lai tā rūpīgi sajauktos. Izņemot otiņu no pudeles, noslaukiet lieko kārtu. Uzklājiet plānu kārtiņu naga centrā, pēc tam katrā pusē, atstājot nelielu atstarpi gar kutikulu. Pārklājiet brīvo malu, lai pārklātu visu nagu un nostiprinātu laku.

5. Kad Infinite Shine GLOSS virskārta ir nožuvusi un tai var pieskarties, uzklājiet pilienu OPI ProSpa Nail & Cuticle atjaunojošās eļlas uz naga kutikulas.

Uzklājot Infinite Shine GLOSS virskārtu, izmantojiet pēc iespējas mazāk otas vēzienus, lai izvairītos no pārāk biezas kārtas. Nelietojiet RapiDry produktus ātrākai lakas nožūšanai.


Pabeigts!

Visus OPI Infinite Shine toņus vari apskatīties šeit!
51 views0 comments

Comments


bottom of page