top of page

Jaunums! OPI Stay Strong gēllakas bāze

Iepazīstinām ar OPI GelColor Stay Strong Base Coat gēllakas bāzi - ideālu risinājumu noturīgai gēllakas bāzes kārtai klientiem ar plāniem, trausliem, mīkstiem nagiem vai nagiem, kas ātri kļūst taukaini un šķeļas.


Pārveidots dizians domājot par profesionāļiem..


Katra jaunās GelColor sistēmas līnijas pudele (pamatne un korķītis) ir pārveidoti īpaši, ņemot vērā lietošanas ērtumu profesionāļiem. Sākot no teksturētam korķītim labākai satveršanai, līdz skaidri redzamiem krāsu kodiem un nosaukumiem, ļaujot ātri atrast īsto toni.Kā pilnīgi jauns OPI GelColor gēllakas sortimenta papildinājums, šī gēllakas bāze ir lieliski piemērots produkts klientiem ar plāniem, trausliem nagiem, lai izbaudītu labu un noturīgu gēllakas manikīru. Papildu izturību sniedz formula ar augstāku gēla un šķīdinātāja attiecību, kas veido biezāku produkta viskozitāti, kā arī otiņa, ko mēs esam īpaši izstrādājuši plānam un precīzam lakas pārklājumam. Turklāt bāze ir bagātināta ar kalcija un vitamīnu kompleksu, kas ļauj nagiem justies stiprākiem gēllakas manikīra laikā. Bāze palielina dabiskā naga izturību par vairāk kā 60%! Lakas noturības dēļ tā ir ideāli piemērota klientiem, kuri apmeklē salonu ik pēc 2-3 nedēļām.
OPI GelColor Stay Classic gēllakas bāze


OPI GelColor Stay Classic gēllakas bāze ir tā pati formula, kuru jūs jau zināt un mīlat, tikai nedaudz uzlabots dizains! Šī gēllakas bāzes lakas ir ideāli piemērotas klientiem ar normāliem, cietiem veseliem vai trausliem nagiem, kuriem patīk apmeklēt salonu ik pēc 2 nedēļām. Sākotnējā formula satur augstāku šķīdinātāja un gēla attiecību, salīdzinot ar OPI GelColor Stay Strong, un tai joprojām ir oriģināla OPI otiņa, kura paredzēta vienkāršai un ātrai uzklāšanai.Kā ar gēllakas virskārtu? Tāpat kā Stay Classic, arī OPI GelColor Stay Shiny virskārtai ir tā pati jūsu iecienītā formula ar visām papildu inovācijām jau pašā pudelē. Pateicoties 100% tīrai gēla formulai, kas sacietē līdz īpaši spīdīgam, praktiski neieskrāpējamam (tomēr labi noņemamam) gēla polimēra pārklājumam, klienti var priecāties par vairākas nedēļas ilgu

OPI profesionāļu ieteikumi bāzes uzklāšanai


Lietojot OPI GelColor Stay Strong bāzi Stay Classic bāzes vietā, pamanīsiet formulas biezāku viskozitāti - noteikti centieties izvairīties no pārāk biezas kārtas uzklāšanas, lai novērstu lakas nepietiekamu sacietēšanu. Tas nozīmē, ka jūs kopumā izlietosiet mazāku produkta daudzumu un izmantosiet pulēšanas tehniku (izmantojot īsākus vēzienus, neatraujot otiņu no naga), lai nodrošinātu vienmērīgu visa naga pārklājumu un saķeri.


Jaunās OPI gēllakas bāzes jau atradīsi www.opiveikals.com

Profesionāļiem pieejams atlaides kods -30% atlaidei, nosledzot līgumu ar AS Sirowa Rīga!
104 views0 comments

Commenti


bottom of page