top of page

Jaunums! Sortimentā atgriežas ProSPA cimdi un zeķes mīkstākai un gludākai ādai

OPI ProSpa līnija ar savu produktu klāstu rokām un pēdām nodrošina sejas ādai līdzīgu kopšanas kvalitāti, ieskaitot tehnoloģijas, formulas un sastāvdaļas.

ProSpa līnijas paplašinājums ietver divus jaunus produktus: ProSpa Advanced Softening Gloves and Socks cimdus un zeķes roku un pēdu ādas kopšanai.


ProSpa uzlabotie cimdi un zeķes ādas mīkstināšanai ir paredzētas vienreizējai lietošanai. Tās ir piepildītas ar ultra-mitrinošām makadāmijas un kokosriekstu eļļām, kā arī barojošu E vitamīnu un šī sviestu, lai mīkstinātu pat pašu sausāko ādu.

Noņemamie cimdu un zeķu pirkstgali ļauj veikt rokām un kājām kutikulas apstrādi, vienlaicīgi kopjot arī ādu.
„Mēs unikāli koncentrējamies uz sevi pierādījušām sejas ādas kopšanas sastāvdaļām un tehnoloģijām, lai attīstītu roku un pēdu kopšanu nākamajā līmenī. Skaisti nagi ir tikai viena daļa no manikīra / pedikīra, ”dalās OPI līdzdibinātāja un zīmola vēstniece Sūzija Vaisa – Fišmane (Suzi Weiss-Fischmann).
“Izskats ir skaists un pabeigts, ja apkārtējā āda izskatās veselīga. Kā pasaulē pirmā nagu kopšanas salona zīmolam, mums ir svarīgi palīdzēt saloniem nodrošināt vislabāko iespējamo klientu pieredzi, vienlaikus sniedzot arī klientiem pašiem iespēju kopt ādu mājās starp salonu apmeklējumiem. Jo īpaši cimdi un zeķes ir viegli izmantojams uzlabojums jebkuram pakalpojumam. Pat pēc vienas lietošanas reizes lietotāji priecājas par mīkstāku un gludāku ādu!”Lietošana:

  1. uzvelk uz tīrām rokām vai pēdām,

  2. nostiprina ar līmlenti augšgalu un atstāj iedarboties uz vismaz 15 minūtēm.

  3. Labākai iedarbībai mājas apstākļos pa virsu ProSPA zeķēm var uzvilkt kokvilnas zeķīti. Pēc tam atlikumu maigi iemasē ādā vai noslauka lieko produktu ar salveti.

Profesionāļiem:

Zeķītes_Step by Step
.pdf
Download PDF • 663KB

Cimdiņi Step By Step
.pdf
Download PDF • 950KB

63 views0 comments

Comentários


bottom of page