top of page

Matēta tekstūra ir atgriezusies: Iepazīstinām ar OPI GelColor Stay Matte matēto virskārtu

Mūsu ādai piestāv mirdzums, bet, ja runājam par nagiem, matēta tekstūra ir atkal atgriezusies. Piedāvājam OPI's GelColor Stay Matte virskārtu ar jaunu un uzlabotu formulu, lai jūs varētu to drosmīgi izmēģināt.

Izcelieties mirdzošo manikīru jūrā ar šo produktu, kas vienā mirklī jebkuru OPI GelColor spīdīgo laku pārvērš matētā efektā. Virskārta sacietē tikai 30 sekunžu laikā — tāpēc nav nekā sarežģīta — un tā saglabā savu kraukšķīgo, uzmanību piesaistošo matēto efektu līdz pat 3 nedēļām. Tas dažādo arī jūsu GelColor gēllakas pakalpojumus.


OPI GelColor Stay Matte Top Coat matētā virskārta izskatās absolūti satriecoši, ja to uzklāj uz visa nagu vai izmanto kā kontrastu ar OPI GelColor gēllaku.


Palūdziet savam manikīra meistaram to izmēģināt dažādos dizainos, sākot no ģeometriskiem, abstraktiem vai ombre līdz moderniem franču manikīriem. Neatkarīgi no tā, kā to lietojat, varat paļauties uz OPI GelColor Stay Matte Top Coat virskārtu, jūsu nagi uzskatīsies moderni un stilīgi.Vai esat gatavas izmēģināt noturīgu matēta manikīra efektu? Steidzies uz tuvāko salonu un izmēģiniet. Un, lūdzu, neaizmirstiet pieteikties arī uz pedikīru!Jaunā OPI Stay Matte virskārta jau pieejama www.opiveikals.com


Matētā virskārta pieejama arī klasiskās nagu lakas formā:

22 views0 comments

Bình luận


bottom of page