https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png
top of page

OPI Suzi Weiss-Fischmann par nagu laku toņiem, stilu un savu krāsaino karjeru

Sūzija Veisa-Fišmane (Suzi Weiss-Fischmann), pazīstama kā “Nagu laku Pirmā lēdija”, uzauga Ungārijā komunisma laikmetā. Sūzijai bija 10 gadu, kad viņas ģimene aizbēga no Ungārijas uz Izraēlu. Tur viņa piedzīvoja savu pirmo brīvības garšu.

OPI Suzi Weiss-Fischmann founder of OPI interview
OPI Suzi Weiss-Fischmann

Dažus gadus vēlāk Sūzija ar ģimeni ieradās Amerikā, kur pavērās visas iespējas. “Ņujorkā manai ģimenei piederēja savs ražošanas uzņēmums. Es biju pārņemta ar domu izveidot savu biznesu un kontrolēt savu likteni, tāpēc apmeklēju Hantera koledžu (Hunter College) un strādāju sava svaiņa ģimenei piederošā apģērbu ražošanas uzņēmumā,” viņa atklāj. “Šajā laikā es uzzināju tik daudz par ražošanu un varēju redzēt biznesa vadīšanu no pašiem pamatiem.”

OPI Suzi Weiss-Fischmann zīmola dibinātāja
OPI Suzi Weiss-Fischmann

"Parādījās iespēja kopā ar savu svaini uzsākt biznesu Losandželosā, tāpēc es to izmantoju un nekad to neesmu nožēlojusi."Sūzijas svainis Džordžs Šēfers (George Schaeffer) bija iegādājies zobārstniecības uzņēmumu Odontorium Products Inc. Ziemeļholivudā, Kalifornijā. Viņš bija ievērojis, ka lielu skaitu viņa klientu veido nagu meistari, pērkot akrilu nagu pieaudzēšanai. Ar Sūzijas palīdzību viņš pievērsās viņu vajadzību nodrošināšanai.

“Mēs ienesām savu īpašo “OPI “gumijas” komplektu” katrā Losandželosas Ventura bulvāra salonā,” turpina Sūzija. “Tur bija burciņa ar akrila pulveri nagiem, šķidrums un bāzes praimeris, kas satīti kopā ar gumijas lenti. Šis komplekts ieguva popularitāti un kļuva par OPI tradicionālo akrila sistēmu. Tas bija OPI sākums profesionālajā nagu industrijā.

OPI Suzi Weiss-Fischmann zīmola dibinātāja
OPI Suzi Weiss-Fischmann

Sūzijas mīlestība pret krāsām, modi un dizainu radīja ideju par OPI nagu laku, kas 80. gadu beigās parādījās tirgū ar 30 toņiem.


“Kad es pirmo reizi sāku pētīt nagu krāsu pasauli, es jutu, ka kaut kas nav kārtībā," viņa atklāj. "Nagu kategorija nepiedāvāja sievietēm neko personisku vai viņu dzīvei atbilstošu. Bija tikai pamatkrāsas ar vispārējiem, visiem piemērotiem nosaukumiem, piemēram, "Sarkans Nr. 4" un "Rozā Nr. 2".


1987. gadā OPI prezentēja savas lakas pudelītes atšķirīgā, īpašā formā. Divus gadus vēlāk OPI piesaistīja savu auditoriju vēl vairāk, ieviešot lakas ar neaizmirstamiem nosaukumiem, piemēram, "Coney Island Cotton Candy", "Alpine Snow" un klasisko "OPI Red".


“Mēs nolēmām pozicionēt OPI kā “īpašu vēstījumu pudelītē”, turpina Sūzija. “Piedāvājot tirgū nagu laku, mēs diferencējām savu zīmolu ar radītajiem krāsu toņiem, sajūtām, ko izraisījām ar nosaukumiem, un sajūsmu, ko radījām ar kolekcijām un sadarbību.”


“Mēs padarījām krāsu personisku. Mēs kļuvām vienoti ar sievietēm.”


ĀTRIE JAUTĀJUMI SŪZIJAI