top of page

Perfekta nagu lakas izvēle kāzu laikā

Mēs zinām, ka kāzu plānošana nav viegls uzdevums, tiek palaists garām mazās lietas, piemēram, kādā krāsā krāsot nagus. Ļaujiet mums atvieglot jūsu pirmskāzu spriedzi ar dažām kāzu naglu idejām un padomiem...


Neatkarīgi no tā, vai esat līgavas māsa, viesis vai pati topošā līgava, mēs garantējam, ka noteikti savu toni atradīsi starp OPI nagu lakām. No klasiski neitrālajiem līdz konfektes rozā un skaistiem persiku toņiem, mēs esam apkopojuši mūsu iecienītākās neitrālās lakas kāzu laikā!


Skaista, tīra un atsvaidzinoši klusināta, mēs varam iegūt tik daudz ar pareizi piemeklētu nagu laku. Mūžīga klasika ir franču manikīrs, bet var izvēlēties arī pieklusinātu maigi rozā toni, kuru variet uzskatīt par investīciju nagu laku, ko valkāsiet visu gadu.


Manikīra izvēle


OPI gēllakas manikīrs — noturīgiem kāzu nagiem, kas noturēsies līdz pat medusmēnesim un tā laikā! Laka tiek cietināta zem LED lampas, kas nozīmē nulles žūšanas laiku – ideāli piemērots jebkurai līgavai, kura vēlas ietaupīt laiku.


OPI klasiskais manikīrs – ietver klasisku nagu laku, kas dabiski izžūst. Klasiskā laka ir viegli noņemama ar jebkuru nagu lakas noņēmēju, un tā ir lieliski piemērota līgavai, kurai patīk bieži mainīt nagu toņus – smalks un maigs tonis jūsu lielajai dienai, pēc tam drosmīgs un spilgts jūsu medusmēnesim!


Mūsu ieteiktie OPI toņi kāzu dienai


Smalki vai caurspīdīgi toņi: Don't bossa nova me around, Bubble bath, Be there in prosecco

Spilgtie toņi: Big apple red, Arigato from Tokyo, Suzi-San Climbs Fuji-san gēllaka vai līdzīgs tonis Closer than you belem

Nav nekādu noteikumu, izvēloties nagu toni kāzu dienai, tomēr atcerieties ņemt vērā visas kāzas kopumā, kopējo noskaņu – kleitu, norises vietu un sezonu. Vai vēlaties, lai jūsu nagi atbilstu jūsu pušķim vai līgavas māsu kleitām vai vietas noskaņai? Ja kleita ir grezna, smalkām mežģīnēm, ieteiktu izmantot maigākus toņus, bet ja kleita ir eleganta un vienkāršāka, tad spilgtāki toņi uz nagiem to lieliski papildinās.


GCSH1 Baby, Take a Vow

Baby take a vow


Maigs rozā tonis, kas piestāvēs gan līgavām, gan ikdienai. Izcels iedegumu un rotaslietas. Gaišo krāsu toņi nekad nezaudēs savu popularitāti, un esam novērojuši, ka līgavas daudz mazāk izvēlas, piemēram, franču manikīru, ļaujoties arī citiem eksperimentiem un pieskaņojot manikīru savai kāzu krāsai un kopējam stilam


Tonis pieejams gēllakas formā: GCSH1 Baby, Take a Vow
ISLS86 Bubble Bath

Bubble Bath burbuļvanna


Bubble Bath ir viens no OPI populārākajiem toņiem, kopš toņa debijas 2001. gadā Soft Shades Bridal kolekcijā, ir pārdoti vairāk nekā 5 miljoni Bubble Bath pudelīšu, un to skaits palielinās.

Bijusī OPI tekstu autore Sūzana Fefere (Susan Pfeffer) nāca klajā ar nosaukumu “Bubble Bath”, jo šis tonis simbolizēja relaksācijas brīdi pirms jūsu lielās dienas. Bez klasiskas izmantošanas kāzās, šī rozā nokrāsa ir iemantojusi savu vietu skaistumkopšanas industrijā kā viena no patērētāju iekārotākajām nagu krāsām.


NLS86 Bubble Bath

Bubble Bath toni izmanto arī franču manikīram kā bāzi vai kamuflāžas toni. Taču interesantu izskatu var piešķirt ar ombrē tehniku, kurā var izmantot jebkuru citu toni.


Tonis Bubble Bath Ininity Shine ilgnoturīgās nagu lakas formā - ISLS86 Bubble Bath

Klasiskās nagu lakas formā - NLS86 Bubble Bath

Gēllakas pārklājumam - GCS86 Bubble Bath

NLH19 Passion

Passion tonis


Izvēlieties nagu krāsu, kas papildina visu jūsu izskatu. Neitrāla, miesas krāsas vai sārta nagu laka uz līgavas vienmēr izskatās tīra un eleganta, un šie toņi nenovērsīs uzmanību no jūsu pušķa vai gredzena.


Viens no toņiem ir Passion tonis, kā vēsta apraksts, tas ir bezgalīgi vilinoša gaiši rozā nagu laka.

Throw Me A Kiss

Ādas tonis


Izvēloties toni, vienmēr ir vērts ņemt vērā arī ādas toni. Vēsie ādas toņi parasti ir gaiši un ar zilu vai rozā pieskaņu, kas parasti ir piemēroti rozīgiem miesas krāsas toņiem, olīvu toņi piestāv persikam vai zeltaini neitrālai nagu lakai, padarot Throw Me A Kiss par ideālu laku.


Ja vēlaties nedaudz nosedzošāku nagu laku ar pērļu mirdzumu, tad perfekta izvēle būs Kyoto Pearl tonis.


Izvēloties toni kā līgavai vai kāzu viesim, ir vērts ņemt vērā arī kāzu sezonu, kurā notiek kāzas:

  • Pavasaris, izvēlamies gaišus pasteļtoņus, putekļaini rozā vai miesaskrāsas toņus

  • Vasarai piestāv gan maigie toņi, gan drosmīgi sarkani vai koraļļu toņi

  • Rudens sezonā daudzi izvēlas pat tumši sarkanus vai karaliski tumši zilus nagus

  • Ziemai aktuāli visi hromētie vai metāliskie toņi, kā arī glitertoņi.

Un visbeidzot, mūsu ieteiktie OPI līgavas māsu toņi:121 views0 comments

Comentarios


bottom of page