https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png
top of page

Perfekta nagu lakas izvēle kāzu laikā

Mēs zinām, ka kāzu plānošana nav viegls uzdevums, tiek palaists garām mazās lietas, piemēram, kādā krāsā krāsot nagus. Ļaujiet mums atvieglot jūsu pirmskāzu spriedzi ar dažām kāzu naglu idejām un padomiem...


Neatkarīgi no tā, vai esat līgavas māsa, viesis vai pati topošā līgava, mēs garantējam, ka noteikti savu toni atradīsi starp OPI nagu lakām. No klasiski neitrālajiem līdz konfektes rozā un skaistiem persiku toņiem, mēs esam apkopojuši mūsu iecienītākās neitrālās lakas kāzu laikā!


Skaista, tīra un atsvaidzinoši klusināta, mēs varam iegūt tik daudz ar pareizi piemeklētu nagu laku. Mūžīga klasika ir franču manikīrs, bet var izvēlēties arī pieklusinātu maigi rozā toni, kuru variet uzskatīt par investīciju nagu laku, ko valkāsiet visu gadu.


Manikīra izvēle


OPI gēllakas manikīrs — noturīgiem kāzu nagiem, kas noturēsies līdz pat medusmēnesim un tā laikā! Laka tiek cietināta zem LED lampas, kas nozīmē nulles žūšanas laiku – ideāli piemērots jebkurai līgavai, kura vēlas ietaupīt laiku.


OPI klasiskais manikīrs – ietver klasisku nagu laku, kas dabiski izžūst. Klasiskā laka ir viegli noņemama ar jebkuru nagu lakas noņēmēju, un tā ir lieliski piemērota līgavai, kurai patīk bieži mainīt nagu toņus – smalks un maigs tonis jūsu lielajai dienai, pēc tam drosmīgs un spilgts jūsu medusmēnesim!


Mūsu ieteiktie OPI toņi kāzu dienai


Smalki vai caurspīdīgi toņi: Don't bossa nova me around, Bubble bath, Be there in prosecco

Spilgtie toņi: Big apple red, Arigato from Tokyo, Suzi-San Climbs Fuji-san gēllaka vai līdzīgs tonis Closer than you belem

Nav nekādu noteikumu, izvēloties nagu toni kāzu dienai, tomēr atcerieties ņemt vērā visas kāzas kopumā, kopējo noskaņu – kleitu, norises vietu un sezonu. Vai vēlaties, lai jūsu nagi atbilstu jūsu pušķim vai līgavas māsu kleitām vai vietas noskaņai? Ja kleita ir grezna, smalkām mežģīnēm, ieteiktu izmantot maigākus toņus, bet ja kleita ir eleganta un vienkāršāka, tad spilgtāki toņi uz nagiem to lieliski papildinās.


GCSH1 Baby, Take a Vow