top of page

Iepazīstinām ar Nature Strong nagu lakas bāzi un 8 JAUNIEM noturīgiem, dabiskas izcelsmes toņiem!Nature Strong™ ieguvusi milzīgu popularitāti, tāpēc OPI paplašina savu dabīgās izcelsmes vegānu nagu laku līniju ar augu izcelsmes nagu lakas bāzi un astoņām jaunām nokrāsām, padarot kolekciju “ziedošāku” kā jebkad agrāk.

Ādas kopšanas iedvesmotā, daudzpusīgā Botanical Base Coat nagu lakas bāze palīdz nagiem izskatīties veseliem un gludiem, vienlaikus darbojoties arī kā krāsas praimeris.


Nagu lakas bāze piešķir nagiem spīdumu un tos aizsargā, lai jūs varētu izveidot salona cienīgu manikīru. Astoņu jauno toņu kolekcijā ietilpst populāri ziemas toņi un visu gadu populārākās klasiskās nokrāsas, ko iedvesmojusi daba. Nature Strong kopā ar Base Coat bāzi + toni + Top Coat virskārtu piedāvā patērētājiem pilnībā no sākuma līdz beigām vegānisku un dabiskas izcelsmes manikīru, kas noturas uz nagiem vidēji septiņas dienas.


Nature Strong Botanical Base Coat bāze satur tādas ādas kopšanas sastāvdaļas kā alfa hidroksi skābes (AHA), polihidroksi skābes (PHA), E vitamīnu un skvalānu, kas acumirklī uzlabo nagu izskatu. Formula ir arī piesātināta ar augu izcelsmes sastāvdaļām, tostarp saulespuķu eļļu, bambusa ekstraktu, cukurniedru, kļavu un augļu ekstraktiem, piemēram, melleņu, citronu un apelsīnu, pievienojot ādas kopšanas sastāvdaļas nagu kosmētikā. Botanical Base Coat bāzi var uzklāt vienu pašu, lai nagi izskatītos veselīgāki, vai kā pamatu Nature Strong nagu lakas toņiem.


Astoņi jaunie toņi pievienojas jau esošajiem 30 Nature Strong toņiem, kopā veidojot 38 toņus, protams, jāpieskaita arī bāzes un virskārtas pārklājums. Jaunajos toņos ir iekļauta garastāvokli uzlabojoša ziemas sezonas krāsu tendenču palete un klasiski, dabas iedvesmoti, aktuāli toņi visa gada garumā. Uzmanību piesaistoši spilgtie toņi ir īsts kārums nagiem (A Kick in the Bud, Bee the Change, Big Bluetiful Planet, Leaf by Example), savukārt maigie, izsmalcinātākie toņi (Kind of a Twig Deal, Glowing Places) piesaista uzmanību ar tekstūru.
Divos no jaunajiem toņiem (Mind-full of Glitter, Eco for It) ir izmantota vegānu gliteru tehnoloģija. Spīdumi izgatavoti no ilgtspējīgi audzētu eikalipta koku celulozes. Šis mirdzošais nagu efekts nesatur plastmasu un ir izveidots uz bioloģiskas izcelsmes bāzes.

"Nature Strong" līnijas paplašināšana OPI faniem sniedz iespēju veidot vegānisku, dabiskas izcelsmes manikīru no sākuma līdz beigām, izmantojot plašas krāsu iespējas," stāsta OPI līdzdibinātāja un zīmola vēstniece Suzi Veisa-Fišmane (Suzi Weiss-Fischmann). "Nature Strong ir ļoti populāra jau kopš tās ieviešanas pagājušajā gadā. Jaunie toņi patiešām papildina līniju ar kaut ko īpašu, sākot no kliņģerīšu krēma toņiem un rudzupuķu zilā līdz elektriski rozā (galvenais tendences tonis!) un opāla vegānu spīdumiem, kas ir lieliski piemēroti īpašiem efektiem."


Jaunajā Nature Strong™ kolekcijā ir šādi toņi:


Botanical Base Coat bāze

Pabarojiet savus nagus ar “divi vienā” stiprinošo Botanical Base Coat augu bāzes pārklājumu.


Mind-full of Glitter

Ar šo opāla vegānisko spīdumu jūs sajutīsiet īpašu mirdzuma burvību.


Kind of a Twig Deal

Sārts rozā krēms, lai saglabātu dabiskumu.


A Kick in the Bud

Elektriski rozā krēms, kas ir tieši tā motivācija, kas jums nepieciešama.


Bee the Change

Kliņģerīšu krēms, par kuru visi būs sajūsmā.


Leaf by Example

Pateicoties šim mūžzaļajam krēmam, viss notiek saskaņā ar augu.Big Bluetiful Planet

Ar šo zilo krēmu pasaule ir jūsu rokās.

Eco for It

Šajā vegāniskajā mirdzumā zilā krāsa neapstājas.


Glowing Places

Jūs būsiet dabiski mirdzoši, lai sasniegtu virsotni ledus pelēkā krāsā.Nature Strong līnijai pievienosies arī jauns 2 produktu komplekts ar nagu lakas bāzi un virskārtu. Lai izmantotu Nature Strong, uzklājiet vienu Botanical Base Coat bāzes kārtu, divas nagu lakas toņa kārtas un pārklājiet ar vienu virskārtas pārklājuma kārtu.
Nature Strong nagu lakas sastāvā nav dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu, un tā nav testēta uz dzīvniekiem. Papildus tam, OPI Nature Strong ir vegāna, tā nav arī ģenētiski modificēta un tās iepakojums ir izgatavots no vismaz 20 % otrreiz pārstrādātiem materiāliem, lai patērētāji varētu rūpēties par sevi, saviem nagiem un apkārtējo pasauli.325 views0 comments

Comments


bottom of page