https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png
top of page

Iepazīstinām ar OPI STAR LIGHT! Jaunā LED lampa!

#opistarlight

Gadu gaitā esat ar mums dalījušies ar tādām lietām kā: “Es nevaru atrast lampu, kas kalpotu ilgāk par 6–12 mēnešiem” un “tā ir problēma manam uzņēmumam, jo ​​lampa jebkurā brīdī var pārstāt darboties”. Mēs jūs esam sadzirdējuši, un esam smagi strādājuši, lai izveidotu lampu, kas jūs nepievils. Uzticama, izturīga un precīza, mēs esam lepni iepazīstināt jūs ar jauno OPI STAR LIGHT lampu.


OPI STAR LIGHT lampas izturība pret kritieniem, uzbūve ar vienmērīgas nagu lakas sacietēšanas funkciju izturēs laika pārbaudi. 2 gadu garantija. Ergonomiski izstrādāta un pārbaudīta sadarbībā ar nagu speciālistiem visā pasaulē, šī augstākās premium kvalitātes LED lampa ir izturīga tāpat kā nagi.

*Izturīga pret funkcionāliem bojājumiem pēc nejaušas nokrišanas.
Lai jūs iepazītos tuvāk, mēs atbildam uz galvenajiem jautājumiem, kas jums noteikti radīsies, tāpēc sāksim:


Kas padara to izturīgu pret kritienu un vai tā salūzīs, ja tā nokrīt?STAR LIGHT ir izgatavota no 58% metāla un 25% OPI Resist Polymer izturīga polimēra materiāla — šī kombinācija padara to neticami izturīgu, tāpēc, ja tā nokrīt no jūsu darba stacijas/galda vai kāds tai uzskrien virsū, tā izturēs funkcionālus bojājumus. Uzskatiet to par savu izturīgo palīgu no šī brīža.
Cik ilgi tā kalpos?


<