top of page

Iepazīstinām ar OPI Velvet Vision Gel Effects! Mūsu jaunās magnētiskās gēllakas!

Nagu dizaina tendence, par kuru runā katrs skaistumkopšanas redaktors (un mūsu jaunākā apsēstība!), beidzot ir pievienojusies OPI saimei. Iepazīstinām ar Velvet Vision Gel Effects — magnētisko gēllakas formulu, kas rada valdzinoši samtainus efektus.

Tas sākās Korejā un tagad izplatās visā pasaulē (pateicoties Instagram postiem), šai modes tendencei ir patiesi nereāls efekts, kas atspoguļo gaismu tāpat kā sasmalcināta, samtaina ledus tekstūra.


Izgatavoti no smalkiem magnētiskiem mirdzumiem un caurspīdīgiem pigmentiem, mūsu seši jaunie toņi rada optiskas ilūzijas, kas mainās ar katru rokas kustību atkarībā no leņķa. Kas ir pats labākais? Dizainu iespējas, kurus varat izveidot, ir bezgalīgas.


Ieskatīsimies tuvāk:

Iepazīstieties ar toņiem


Psychic Plum, spilgts, samtaini violets un Teal Trance, elektriski zili zaļš tonis liks nagiem izcelties.

Emerald Illusion piešķir noslēpumainu zaļās krāsas akcentu, bet Platinum Eclipse pievieno tīra sudraba dimensiju.

Maģiski rozā burvībai Mystic Magenta būs jūsu iecienītākais tonis, bet, lai iegūtu maigāku nokrāsu, Mauvenetic Poles piešķirs nagiem zeltainu akcentu.
Samta efekta izveidošana. Tā ir īsta maģija!


Lai izveidotu mirdzošo efektu, nav vajadzīgs bāzes tonis vai īpaša gaisma. To var izdarīt ļoti ātri. Viss, kas jums nepieciešams, lai panāktu šo efektu, ir magnēts (mūsu Gel Effects Velvet Vision produktu komplektā ir arī magnēts) — vienkārši sagatavojiet nagus, uzklājiet toni un pēc tam virziet magnētu ap nagu, līdz vēlamais efekts sasniegts.Tagad par aizraujošāko daļu. Varat izvēlēties klasiski samtainus nagus vai izveidot unikālus dizainus, piemēram, dzīvnieku apdruku (jā, tiešām!), kustinot magnētu dažādos virzienos. Ir vērts atkārtot: iespējas ir bezgalīgas.


Mēs nevaram vien sagaidīt, kad redzēsim, ko jūs izdomāsiet, tāpēc noteikti atzīmējiet mūs savos postos @opi.latvia un @opi_professionals liekot tēmturi #OPIVelvetVision, un parādiet mums savus darbus.


!! SEMINĀRS ONLINE - PIRMDIENA, 2021. GADA 6. DECEMBRIS PLKST. 11:00–11:30

Par jaunumiem visu jums PASTĀSTĪS un PARĀDĪS O.P.I. trenere Elīna Briģe.

Tiekamies!
44 views0 comments

Comments


bottom of page