top of page

Nail art ceļvedis: abstraktā franču manikīra interpretācija šim rudenim

Šī abstraktā franču manikīra versijas iedvesmotāji ir krāsainie klinšu masīvi, kas lieliski sasaucas ar rudens koloristiku. Viss, kas vajadzīgs šā rudens nagu dizainam ir neitrāla lakas bāze un pāris izteiksmīgi toņi no Fall Wonders kolekcijas – šāds manikīrs pats par sevi iegriezīs jūs krāsu virpulī.


IZMANTOTIE OPI PRODUKTI:

  1. OPI nagu lakas tonis Peace of Mined

  2. OPI nagu lakas tonis Midnight Mantra

  3. OPI nagu lakas tonis Red-veal Your Truth

  4. OPI nagu lakas tonis Suzi Takes a Sound Bath


Soli pa solim:


1. Uzklājiet vienu Nail Lacquer Base Coat bāzes kārtu. Ļaujiet nožūt.


Padoms: lai nagu laka labāk turētos un būtu labāka saķere, pirms lakošanas nagus attauko ar nagu lakas noņēmēju vai OPI BonAID līdzekli.


2. Uzklājiet divas Peace of Mined kārtas, ļaujot katrai kārtai nožūt.3. Naga labajā pusē iezīmējiet strīpu ar lakas toni Midnight Mantra.


4. Naga kreisajā pusē iezīmējiet mazāku strīpu, izmantojot toni Red-veal Your Truth vai Suzi Takes a Sound Bath un ļaujiet tai nožūt.


5. Manikīra noturībai uzklājiet Nail Lacquer Top Coat virskārtu, ļaujiet tai nožūt, tad katrā nagā iemasē Pro Spa Nail & Cuticle Oil eļļu.

Izmēģiniet šādu manikīra trendu arī jūs, parādiet rezultātu, atzīmējot mūs @opi.latvia un #OPIFallWonders. Iespējams, ka tieši jūs tiksiet publicēts mūsu lapā.


13 views0 comments

Comments


bottom of page