https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png
top of page

OPI gēllakas sistēmas uzklāšana soli pa solim. VIDEO pamācība.

OPI, sadarbībā ar ar nagu kopšanas speciālisti un pasniedzēju Elīnu Briģi, ir sagatvojuši nelielu soli pa solim ceļvedi kā ātri un pareizi uzklāt OPI gēllakas sistēmu. Visus nepieciešamos produktus un piederumus, iespējams iegādāties mūsu e-veikalā ar piegādi uz mājām vai pakomātu ar izsūtīšanu nākošajā darba dienā.

Katrs gēllakas uzklāšanas pakalpojums jāsāk ar nagu sagatavošanu, kas ir sistemātisks process, kas nodrošina, ka nagi ir tīri, uz tiem nav palikusi nagu laka, netīrumi vai eļļa, kas var ieteikmēt materiāla noturību. Noņemiet jebkuru laku ar Expert Touch Nail Wipe salveti, kas samitrināta ar Expert Touch nagu lakas noņēmēju. Ja nepieciešams veiciet pirms tam manikīru.


Pirms tu sāc darboties.

Noteikti ievērojiet OPI GelColor naga sagatavošanas vadlīnijas un darbības. Novērtējiet klienta nagu tipu un dzīvesveidu, lai noteiktu, vai izvēlēties Stay Classic vai Stay Strong gēllakas bāzi. Visu nepieciešamo atradīsi sadaļā profesionāļiem.


Darba process:


1. Viegli atbīdiet kutikulu ar apelsīna kociņu vai speciāli tam paredzētu kutikulas atbīdītāju, mēs izmantojam OPI Cuticle Stick kutikulas atbīdītāju.


2. Izmantojot buff vīli 220/280 griti viegli nomatējam dabīgo naga plātni. Var izmantot OPI Pro File - 240 Grit


3. Ar nagu vīli dabīgo nagu kopšanai OPI Pro File - 240 Grit viegli piešķiram nagiem formu.4. Izmantojot OPI Expert Touch Nail wipes salveti bez šķiedrām un NAS`99 nagu attaukošanas līdzekli, notīram putekļus un attaukojam naga plātni pirms materiāla uzklāšanas, lai uzlabotu visu nagu produktu saķeri.


5. Pārklājam dabīgo nagu ar 1 kārtu Bon-Aid pH Balancing agent attaukotāju un ļaujiet nožūt. Tas palīdz dehdrēt nagu, nodrošina pareizu naga pH līmeni un izveidot labāku saķeri starp nagu un bāzes kārtu.