top of page

Kā iespējams ātrāk nožāvēt nagu laku?

Tu esi veiksmīgi, bez traipiem un izsmērēšanas uzklājusi divas nagu lakas kārtas. Tagad viss, kas tev jādara, ir jāsēž pietiekami ilgi un nekustīgi, lai nagu laka nožūtu. Taču, ja ir jāraksta e-pasta ziņojumi, jānodarbojas ar bērniem, ir jāceļas un jāstrādā. Tu nevarat atļauties ilgi sēdēt un neko nedarīt. Tāpēc esam sapulcinājuši savus ekspertus, lai pastāstītu, kā panākt, lai nagi ātrāk nožūtu un laka paliktu neskarta.


www.instagram.com/mihaylova_beauty_/

IZVĒLIES PAREIZO TONI


Vai zināji, ka daži toņi nožūst ātrāk nekā citi? Ja meklē īpaši ātri žūstošu laku, Glitter Shades nožūšanas laiks ir visilgākais, savukārt dzeltenajai nagu lakai tas prasīs vēl ilgāku laiku, jo pigmenta daļiņu izmērs ir lielāks.


IZMĒĢINI RAPID DRY SPRAY


Izsmidzināmo līdzekli ātrākai nagu lakas nožūšanai. Pēc nagu lakas uzklāšanas atļaujiet nagiem nedaudz nožūt, pēc tam uz katra naga uzsmidziniet no 15cm attāluma vienu līdz divus pūtienus OPI Rapid Dry līdzekli. Piecu minūšu laikā jūs iegūsiet perfektu lakas pārklājumu, kas neizsmērēsies.


DODIES UZ VIRTUVI


Vai zinājāt, ka nagu žāvēšanai var izmantot izsmidzināmo cepšanas eļļu? Šī virtuves sastāvdaļa nodrošina jūsu manikīram aizsargājošu silikona slāni un vienlaikus mitrina ādu un kutikulas.

Vienkārši uzklājiet eļļas slāni uz nagiem un atstājiet uz minūti vai divām.

Eļļa darbojas, iesūcoties nagā un atšķaidot laku. Redzot, ka naga augšdaļā tā savelkas pilienos, varat to viegli noslaucīt ar salveti un zem eļļas atradīsiet spēcīgu, nožuvušu laku.www.instagram.com/erikaa.z/

IZMANTO MATU LAKU VAI FĒNU


Fēns ir paredzēts ne tikai matu žāvēšanai. Tu vari paņemt fēnu, uzlikt vēso gaisu un ātri nosusināt nagus ar fēnu. Vienkārši pirms žāvēšanas pagaidi 30 sekundes, lai novērstu lakas izsmērēšanos.

Bet tāpat tu vari paņemt matu laku un pārklāt nagus ar labu matu laku. Brīdinājums: mēs neiesakām šo paņēmienu izmantot uz matētas nagu lakas.


INVESTĒ ĀTRI NOŽŪSTOŠĀ VIRSKĀRTĀ


Izmēģini OPI RapiDry Top Coat ātri žūstošo virskārtu, lai paātrinātu nagu žūšanas procesu, kā arī tos stiprinātu un aizsargātu. Tavi nagi kļūs noturīgi, pasargāti no dzeltēšanas, ar spīdīgu mirdzumu.


LAIKS SASALDĒT


Ir pierādīts, ka auksts gaiss sacietē laku, tad kāpēc gan neizmantot tādu pašu aukstuma principu ar ūdeni. Ļaujiet nagiem uz minūti nožūt, pirms iegremdējiet tos bļodā ar aukstu ledus ūdeni. Rokas var kļūt aukstas, taču pēc divu minūšu iemērkšanas ūdenī nagiem vajadzētu nožūt, lai jūs varētu turpināt savu dienu.


IZVĒLIES PAREIZU VIRSKĀRTU


Lai nagu laka ātrāk nožūtu, ir nepieciešams ar to pareizi nolakot nagus. Mēs iesakām lakot 3 plānas nagu lakas kārtas, nevis 2 biezas, un nogaidīt ilgāku laiku starp uzklāšanas reizēm. Gaidīšana starp kārtām palīdz novērst arī gaisa burbuļu rašanos, lai iegūtu gludāku pārklājumu.


Vai mūsu padomi noderēja? Raksti mums komentāros ❤


141 views0 comments

コメント


bottom of page