https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png https://static.wixstatic.com/media/9d6fb9_d568855cf14f4e2fac649c06774e9389~mv2.png
top of page

Padomi, kā šovasar maksimāli ilgi baudīt perfektu manikīru!

Vasara, vasara, vasaras laiks. Atvaļinājumu sezona ir klāt ar sauli, smiltīm un temperatūras paaugstināšanos. Vēl labāk, mums ir piemērotas vasaras toņu nagu lakas, ko pieskaņot vasarai! Turklāt, ja vēlaties, lai jūsu manikīrs paliktu ilgāk perfekts pēc izkalidēm pludmalē un saulē, mēs esam sagatavojuši pāris padomus.


Tonis: ISLH008 Oh You Sing, Dance, Act, and Produce?

Visu dienu dzīvosiet pa baseinu?


Pirms dodaties uz baseinu, ir vērts veikt papildu piesardzības pasākumus, jo hlors var padarīt sausus nagus un kutikulas.


Iepriekšējā vakarā uz nagiem uzklājiet Nail Strenghtener nagu stiprinātāju vai OPI Nail Envy līdzekli ar toni, jo nav gēllakas pārklājuma. Vai arī, ja jūs jau lietojat nagu laku, variet uzklāt papildus OPI Top Coat virskārtas slāni, lai nodrošinātu papildu aizsardzību.Saglabājiet savas kutikulas laimīgas!


Lietojot katru nakti, OPI ProSpa nagu un kutikulu eļļa novērš nagu šķelšanos un uztur kutikulas mitrinātas. Vienkārši novietojiet to uz sava naktsgaldiņa un uzklājiet to pirms gulētiešanas, lai nagi un kutikulas būtu veselas visas vasaras garumā.

Vai, ja meklējiet ērtu varianti atrodoties ceļā? OPI ProSpa Nail & Cuticle Oil To Go ir ideāls veids, kā ceļojot viegli saglabāt kutikulas veselīgas. Tai ir mazs tilpums un ātra uzklāšana, kā arī tās konsitence ir nedaudz biezāka, lai eļļa nenotecētu garām.


Visi OPI ProSPA roku un pēdu ādas kopšanas līdzekļi satur C vitamīnu, lai novērstu pigmentācijas plankumu rašanos.


Gaiši zilais tonis: Its's a Boy! Sarkanais: Art Walk in Suzi’s Shoes

Neaizmirstiet dzert ūdeni!


Pēc ilgstošas mērcēšanās ūdenī (piemēram, baseinos), nagi var paplašināties un kļūt vājāki pret šķelšanos un lobīšanos, tāpēc mēģiniet nedaudz atpūsties no jūras un pārliecinieties, vai uzņemiet daudz ūdeni arī iekšķīgi.