top of page

Kā OPI no jauna izveidoja toni "I’m Not Really a Waitress"


1999. gadā OPI dibinātāja Sūzija Veisa-Fišmane (Suzi Weiss-Fischmann) izveidoja toni “Es neesmu īsti viesmīle” kā odu “ikvienam, kurš strādā, lai sasniegtu savu sapni”. Kā daļa no mūsu oriģinālās Holivudas kolekcijas, šis ikoniskais Chianti Red tonis godina visus aktierus, kuru pirmais lielais pārbaudījums bija galdiņu apkalpošana. Tajā pašā laikā tas kalpo kā atgādinājums, ka krāsa var dot jums iespēju darīt visu vai kļūt par jebko, ko vien vēlaties.


Gandrīz pēc 20 gadiem par godu mūsu 40. gadadienai mēs esam no jauna pārveidojuši šo ikonisko toni — mūsu pavasara kolekcijā mēs svinam visu, kas mums patīk Holivudā toreiz un tagad. Mēs izveidojām toni, kas ir tikpat mūžīgs kā oriģināls.


Iepazīsties ar I’m Really an Actress — bagātīgu rubīnsarkanu toni ar hologrāfisku mirdzumu, kas sapņus pārvērš realitātē. To var valkāt ļoti daudzveidīgi, padarot par klasisku visos dzīves gadījumos, tāpēc neatkarīgi no tā, vai valkāsi to darbā, uz sarkanā paklāja vai pilsētā, tu kļūsi par leģendu.


Mēs ar nepacietību gaidām, lai redzētu, kā jūs atdzīvināsiet mūsu jauno toni, tāpat kā to darījāt ar I'm Not Really a Waitress.


Parādiet mums, kā jūs iedvesmo mūsu jaunais pavasara tonis. Nofotografējiet, kā jūs to valkājat, izmantojot #OPIHollywood tēmturi un atzīmējiet @opi.latvia sociālos tīklus, un parādiet to mums.


Sekojiet līdzi jaunumiem visu gadu, lai redzētu, kā mēs no jauna atgriežam dažus no jūsu iecienītākajiem toņiem jaunā izskatā!


Izmanto OPI e-veikalu un blogu aplikācijā, izmantojot WIX by Spaces aplikāciju šeit: https://apps.wix.com/place-invites/join-lp/68bcf8ad-3604-440e-8971-18cd22d94bb4

Ielūguma kods; SJHAIC


31 views0 comments

Comments


bottom of page